הדרכת הורים אונליין

על ידי אפר 9, 2024מאמריםאפס תגובות

הדרכת הורים בכפר סבא<br />

עם שגרת החיים הלחוצה שיש היום, אנו פעמים רבות פועלים בהתאם לאילוצים שבאים על חשבון דברים אחרים. לרוב האילוצים קשורים לעבודה: שעות רבות שיש להעביר במקום העבודה, עוד פרויקט שיש להספיק ופגישה שגורמת לנו להגיע הביתה מאוחר יותר. הדבר בא פעמים רבות על חשבון זמן המוקדש למשפחה ולבית. היום ישנה מודעות רבה לאתגרים הרבים שיש בהורות ולחשיבות של התמודדות טובה בעזרת כלים מקצועיים. לכן, הורים רבים, גם העסוקים שבהם, היו רוצים להשתתף בהדרכת הורים אך לא בהכרח מצליחים להגיע למפגשים. הדרכת הורים אונליין מתאימה במיוחד להורים עסוקים ומאפשרת להם, אפילו תוך כדי עבודה, להשתתף במפגש  ולא לוותר על אחד הנושאים היקרים להם: הילדים והמשפחה.

הדרכת הורים אונליין: ללמוד בצורה הנוחה לכם

כאמור, אצל רבים זמן להגיע למפגש הדרכת הורים הוא בונוס שהיו שמחים לקבל אך העומס והלחץ לא מאפשרים זאת. הדרכת הורים אונליין נותנת את כל הכלים שנותנת גם פגישה פיזית. מדריכת הורים בעלת ניסיון המכירה היטב את התמודדויותיהם של הורים, יודעת שחוסר זמן הוא בעיה נפוצה. לכן היא מקיימת גם מפגשים בזום, אישיים או קבוצתיים, ללא ויתור על איכות והאפקטיביות של המפגש. ניתן גם לשלב בין הדרכת הורים אונליין לבין מפגשים פנים מול פנים אחת לזמן מסוים, הכל תלוי כמובן בכם.

הדרכת הורים: לא עניין שאפשר להתפשר עליו

בין אם מדובר על הדרכת הורים אונליין או במפגשים פנים מול פנים, מפגשים אישיים או קבוצתיים, חשוב לבדוק היטב מי מדריכת ההורים ממנה תלמדו ותקבלו כלים לשיפור חוויית ההורות, הקשרים עם הילדים ובכלל האווירה בבית. ללא ספק אלה דברים שאי אפשר להתפשר עליהם. חפשו מדריכת הורים בעלת ניסיון רב, הן בהדרכת הורים והנחיה והן בעבודה עם ילדים וחינוך. חשוב שזו תהיה מדריכת הורים מוסמכת עם תעודה רשמית לעסוק בכך. כדאי לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים וסומכים על דעתם אך כמובן להתרשם מהמדריכה בשיחה בה תרגישו גם את רמת הרצינות והמקצועיות וגם האם נוח ונעים לכם לדבר איתה ולשתף אותה בנושא כ"כ אישי וחשוב בחייכם.

מירב ערן היא מדריכת הורים מוסמכת ומנחת קבוצות, מקיימת מפגשים קבוצתיים ואישיים גם באונליין בהם היא נותנת ארגז כלים להורות נעימה וטובה יותר ומסייעת בהתמודדויות אישיות שעובר כל הורה. מוזמנים ליצור קשר.

הדרכת הורים בזום

אם היתה לנו האפשרות להגדיל את מספר השעות ביממה, רבים מאיתנו היו בוחרים בכך כדי להשקיע בכל התחומים: קריירה, בית או תחביבים. כיוון שאין לנו אפשרות כזאת ועומדות לרשותנו רק 24 שעות ביממה, אנו פועלים בהתאם לאילוצים, מנסים להשקיע כמה שאפשר ולג'נגל בין עבודה, בית, הסעות ושלל מטלות. כך יוצא שלא כל תחום מקבל את מלוא תשומת הלב. פעמים רבות התחום בו אנו מוותרים לעצמנו הוא הבית והמשפחה מתוך מחשבה שדברים יסתדרו. אז לא צריך לוותר. אם אתם מרגישים שישנו מתח בבית, שיש מצבים שאתם לא יודעים איך להתמודד איתם אל תדחיקו. הדרכת הורים בזום במפגשים אישיים או קבוצתיים תאפשר לכם לקבל כלים גם אם הזמן העומד לרשותכם הוא מוגבל.

הדרכת הורים בזום: כשמרחק כבר לא מהווה אילוץ

הדרכת הורים בזום היא מצוינת עבור הורים עסוקים שהם אנשי קריירה ומתקשים להגיע לפגישות פנים אל פנים. עם זאת, לא רק עבורם זו אפשרות מעולה. מפגשים הנערכים כך מאפשרים לכם לא לוותר על הדרכה מקצועית ובנויה על שנים של ניסיון רק בגלל מרחק גיאוגרפי. אם יש לכם המלצות מחברים על מדריכת הורים מקצועית המציעה הדרכת הורים בזום תוכלו להשתתף במפגשים גם אם אתם גרים רחוק. כך, מפגשי אונליין עוזרים להתמודד לא רק עם אילוצי זמן אלא גם עם אילוצי מרחק. עכשיו כל שנשאר הוא פשוט להירשם, ללמוד וליהנות.

בנושא הכי רגיש וחשוב-  להתייעץ רק עם מומחה בתחום

הורות היא אחד הנושאים היותר רגישים בחיינו. יחד עם ההורות מגיעה גם אחריות שלא תמיד אנו מרגישים בתחומים אחרים בחיים. כל הרגשות מתעצמים במה שקשור לילדים. לכן, אם אתם מרגישים שאתם צריכים לדבר עם מישהו מקצועי, אל תבחרו כל אחד. בחרו הדרכת הורים בזום או במפגשים פיזיים אותם מעבירה מדריכת הורים בעלת ניסיון רב, מדריכה מקצועית שיש לה ידע רב וגם ניסיון רב בעבודה עם ילדים. מעבר למקצועיות, חשוב גם הפן האישי, שתרגישו עימה בנוח והיא תשרה עליכם תחושת ביטחון.

מירב ערן היא מדריכת הורים בעלת ידע וניסיון רב. היא מציעה מפגשים קבוצתיים ואישיים, בזום וגם פנים מול פנים. המפגשים נבנים איתכם בהתאמה אישית תוך קביעת מטרות ומתן מענה לשאלות והתמודדויות. מוזמנים ליצור קשר.

רוצים לקבל עצות מועילות נוספות?

לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי

מירב ערן הורות בפריחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

🌸להצטרפות לקבוצת וואטסאפ שקטה עצות להורות בפריחה עם מירב

ליחצו על הקישור⬇️

https://chat.whatsapp.com/DP8LeKMcbklB0eHxmkwBFM

בואו לעשות טוב יותר למען ביתכם.