הדרכת הורים בכפר סבא

על ידי אפר 9, 2024מאמריםאפס תגובות

הדרכת הורים בכפר סבא<br />

ממש כפי שלבניית בית נדרשים יסודות איתנים והשקעה בחומרים הטובים ביותר, כך נדרש גם בבניית המסגרת הקרובה אלינו ביותר: המשפחה. כל אחד ניגש להקמת המשפחה  מתוך ידיעה שמצפה לו הרבה מאוד שמחה, אור והנאה אך ניצבים גם לא מעט אתגרים שיש להתמודד איתם, שכל ילד הוא מיוחד, עם רצונות ושאיפות שיכולים להיות שונים משל אחיו ושל הוריו. הדרכת הורים בכפר סבא ובכלל היא המסגרת בה תוכלו אתם ההורים לפרוק את המעיק עליכם, להתייעץ, לשאול ולקבל כלים להתמודדות עם מגוון רחב של מצבים.

להבין טוב יותר את עצמכם וילדיכם בעזרת הדרכת הורים בכפר סבא

ההתמודדות עם ילדינו מביאה גם להצבת מראה מול עצמנו ולהתמודדות עם דברים שונים בתוכנו, לעיתים דברים שהדחקנו. בעזרת הדרכת הורים בכפר סבא אשר מועברת ע"י מדריכת הורים בעלת ניסיון רב תוכלו להתמודד טוב יותר לא רק  עם הילדים אלא גם עם האתגרים שהם מציבים ביניכם לבין עצמכם. הסתכלות רחבה יותר על הדברים ונכונות להתמודד גם עם קשיים אצלכם שהדחקתם יאפשרו לכם לבנות מערכת יחסים טובה יותר עם הילדים ולהתמודד עם מצבים שונים בקלות רבה יותר. הבנה שהילד הוא לא אתם ואתם אינכם הילד תפתח לכם אפשרויות לקבלת הילד על חוזקותיו וחולשותיו ויכולת לתת מענה טוב יותר.

הדרכת הורים בכל צורה שתבחרו

הורות היא עבור רבים אחד הנושאים האישיים ביותר, נושא שמעורר אמוציות ומהווה חלק משמעותי בדימוי העצמי. חלק יעדיפו לשתף באתגרים שהם עוברים כהורים במפגשים אישיים עם המדריך. לעומת זאת ישנם כאלה שעבורם הקבוצה היא כבר כלי חשוב בפני עצמו להתמודדות. לכן, הדרכת הורים בכפר סבא שהיא מקצועית ורצינית ניתנת לבחירה בשני האופנים: בקבוצות או באופן אישי. יותר מכך, יש האוהבים פגישות פנים אל .פנים, בין אם באופן קבוצתי או אישי, ויש כאלה שעבורם פגישה בזום תהיה נוחה יותר. מתן כל האפשרויות מיועד לתת לכל אחד את הדרך המתאימה לו ביותר לקבל כלים להורות טובה ומאושרת יותר.

מירב ערן היא מדריכת הורים מוסמכת מטעם מכון אדלר. מעבר לכך היא גננת בגן פרטי, יועצת חינוכית ומנחת צוותי חינוך לגנים. כל הניסיון והידע מועבר לכם ההורים במפגשים נעימים, מהנים ותורמים. מוזמנים ליצור קשר.

רוצים לקבל עצות מועילות נוספות?

לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי

מירב ערן הורות בפריחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

🌸להצטרפות לקבוצת וואטסאפ שקטה עצות להורות בפריחה עם מירב

ליחצו על הקישור⬇️

https://chat.whatsapp.com/DP8LeKMcbklB0eHxmkwBFM

בואו לעשות טוב יותר למען ביתכם.