הדרכת הורים בשרון

על ידי אפר 9, 2024מאמריםאפס תגובות

ההורות מביאה איתה הרבה מאוד שמחה, סיפוק והנאה. יחד עם האושר הרב מגיעה גם תחושת אחריות ורצון שלילד יהיה הטוב ביותר שאפשר. לעיתים, דווקא בשם האכפתיות והאחריות הרבה הורים מגוננים מדי על הילד, מצב היוצר מתחים וכעסים, למרות האהבה ההדדית בין הילד להוריו. חשוב שתרגישו שיש לכם בתור הורים כלים להתמודדות עם מצבים שונים ויכולת להסתכל על דברים בנקודת מבט רחבה יותר. הדרכת הורים בשרון או באזור מגוריכם תעשה לכם סדר בדברים, תספק לכם כלים פשוטים להגעה לילד באופן שלא יגרום לו להרגיש מאוים או להסתגר.

הדרכת הורים בשרון: כל גיל והאתגרים שלו

אתגרים איתם מתמודדים הורים לבני שנתיים כנראה לא יהיו כשהילדים יהיו בגיל התיכון, אך הדבר לא אומר  שלא צצים אתגרים אחרים במקומם… בכל גיל ישנם אתגרים להתמודד איתם ממש כפי שלכל גיל יש את היופי שלו. כל טווח גילאים של הילדים מוציא מכם ההורים גם דברים אחרים. במהלך הדרכת הורים בשרון, בין אם היא אישית ובין אם קבוצתית תוכלו לספר על החוויות שלכם כהורים, על ההתמודדויות, השאלות שעולות במצבים כאלה ואחרים. מדריכת הורים תוכל מניסיונה הרב קודם כל להרגיע ומעבר לכך לתת לכם שיטות להתמודדות תוך שמירה על אנרגיות חיוביות בבית.

הדרכת הורים אישית או בקבוצה- מה כדאי?

לכל צורה של הדרכת הורים יש את היתרונות שלה כשניתן גם לשלב בין השתתפות באופן קבוע בקבוצה לבין מפגש אישי עם המדריכה אם צץ עניין שתעדיפו לדבר עליו באופן אישי. להדרכת הורים בקבוצה יש את כל היתרונות של קבוצת תמיכה. הורים המשתתפים בקבוצה כזאת מרגישים שהם לא לבד, שהם שומעים גם על "צרות של אחרים", מקבלים כלים גם ממשתתפי הקבוצה ובכלל יוצרים חברויות ולעיתים גם מרחיבים גם את מעגל החברים של הילדים. אם אתם סגורים וביישנים יותר ופחות נפתחים בסיטואציות חברתיות אפשר לחפש הדרכת הורים בשרון שמציעה גם מפגשים אישיים, בין אם פנים מול פנים ובין אם בזום.

מירב ערן היא מדריכת הורים מוסמכת ובעלת ניסיון רב. היא מנחה קבוצות הורים וגם מדריכה הורים בפגישות אישיות כשניתן לבחור בין פגישה בקליניקה, בבית שלכם או און ליין. מוזמנים ליצור קשר.

רוצים לקבל עצות מועילות נוספות?

לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי

מירב ערן הורות בפריחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

🌸להצטרפות לקבוצת וואטסאפ שקטה עצות להורות בפריחה עם מירב

ליחצו על הקישור⬇️

https://chat.whatsapp.com/DP8LeKMcbklB0eHxmkwBFM

בואו לעשות טוב יותר למען ביתכם.