הרצאות להורים למתבגרים

על ידי אפר 15, 2024עצות הביתאפס תגובות

הדרכת הורים

הרצאות להורים למתבגרים כוללות תכנים חשובים וייעוץ חיוני התורמים רבות למערכות היחסים במשפחה. תקופת ההתבגרות מורכבת מאוד וכדאי מאוד לעבור אותה בהבנה, בהכלה ובנועם. כאשר היא עוברת היטב אזי הסיכוי גדל למערכת יחסים עתידית מעולה. ההרצאות הן כלליות וניתן אף לקבל ייעוץ פרטני משלים. "מירב ערן – הורות בפריחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע מפורט. 

הרצאות להורים למתבגרים – מקיפות ומוסיפות ידע

הרצאות להורים למתבגרים הינן מקיפות ומקדישות תשומת לב לכל ההיבטים והאלמנטים הקיימים בתקופה מורכבת זאת. הן כוללות תכנים שונים שחלקם על התנהגויות והתנהלות של המתבגרים ואחרים על הדרכים להתמודד מול כל סיטואציה. יש, כמובן, שוני בין בנות ובנים וכל הרצאה תדון גם בעניין הנ"ל. התופעות הקשורות הן רבות וקשורות ברצון של המתבגר לפיתוח עצמאות ותחושת אחריות. לכן, הוא מבצע פעולות שונות כולל נטילת סיכונים מסוימים. תפקיד ההורים בנסיבות אלו חשוב מאוד מאחר והם אלו הצריכים לקבוע כללים, להטיל מגבלות וגבולות. עם זאת הם אמורים להשאיר מרווח חשוב לילדים לפעילות עצמאית. תדרוך נכון יכול לסייע רבות בהבנת הסיטואציה ובדרכים לפעול בתוכה ובמהלכה. התהליך נחשב לארוך ומורכב ומתחיל במועד שונה אצל כל מתבגר. יש חשיבות להכרת הסימנים המוקדמים לתחילתו.

מסרים חשובים

ניהול ההרצאות הוא רב חשיבות בהיבטים רבים ולא רק בהעברת המידע הנדרש לכל הורה. במהלכן ניתן לשאול שאלות ולקבל תשובות. היות ומדובר גם על מפגש חברתי משותף עם הורים אחרים הרי שניתן בשוליו גם לשוחח, להחליף רשמים וחוויות ולקבל חיזוקים מהורים המתמודדים מול בעיות ואתגרים דומים. ניתן, כמובן, לקבל בכל נקודת זמן משוב ותמיכה מהמרצה הרואה את טובת ההורים וילדיהם לנגד עיניו.

שירות ישיר ובלתי אמצעי

"מירב ערן – הורות בפריחה" מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל הקשבה סבלנית וסימפטית, ייעוץ, הדרכה, מחויבות, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימוד התחום והשתלמות בו, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח להעמיד את יכולותיה ואת התשתית הקיימת שברשותה לטובת נוספים.

 

 

 

רוצים לקבל עצות מועילות נוספות?

לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי

מירב ערן הורות בפריחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

🌸להצטרפות לקבוצת וואטסאפ שקטה עצות להורות בפריחה עם מירב

ליחצו על הקישור⬇️

https://chat.whatsapp.com/DP8LeKMcbklB0eHxmkwBFM

בואו לעשות טוב יותר למען ביתכם.