הרצאות להורים

על ידי אפר 9, 2024מאמריםאפס תגובות

הדרכת הורים בכפר סבא<br />

בתור אנשי מקצוע אשר מתמחים בתחום מסוים, מתפתחים בו ובונים בו את הקריירה שלכם, סביר להניח שאתם שואפים ללמוד כל הזמן, לקבל עוד כלים כדי להתקדם. אתם נרשמים להשתלמויות, הרצאות ואפילו קורסים ארוכים כדי להתפתח בתחום. כפי שתעשו זאת בתחום העיסוק שלכם, כך כדאי לעשות זאת גם בתחום העיסוק האחר והלא פחות חשוב: משפחה והורות. ההורות מציבה לא מעט אתגרים והיום הורים מודעים יותר לכך שבעזרת הכלים הנכונים הם יכולים ליצור מציאות אחרת בתוך המשפחה ובבית. הרצאות להורים המועברות ע"י מדריכת הורים מוסמכת ובעלת ניסיון רב שנים בחינוך ללא ספק  יפתחו לכם עוד אפשרויות, יתנו לכם תמונה רחבה יוףתר על המשפחה והילדים וכלים כיצד להתנהל ולנהל את המשפחה.

הרצאות להורים במגוון נושאים

הרצאות להורים יכולות לעסוק במגוון רחב של נושאים הקשורים לטווחי גיל שונים. אם מדובר על הגיל הרך, אחד הנושאים המעסיקים הורים הוא גמילה מחיתולים: מתי ניגשים בכלל לעניין ויודעים שהילד בשל לכך, ואיך מתמודדים עם קשיים שיכולים לצוץ. נושא אחר המעסיק הורים לילדים בוגרים יותר הוא המעבר לכיתה א'. מדובר על סדנה בת מספר מפגשים בה תקבלו כלים רבים לקראת כניסת הילד לכיתה א' מכל ההיבטים: קוגניטיביים, פיזיים, חברתיים ורגשיים. נושא הרלוונטי לכל גיל של הילד (ובעצם לאנשים בכל גיל) הוא מיצוי היכולות: כיצד לתת לילד תחושה של מסוגלות, לבנות את הביטחון העצמי שלו ולעודד ולשבח לא רק על הישגים אלא גם על דרך.

למצוא זמן איכות בנושא משותף לשניכם

הרצאות להורים הן גם זמן איכות עבורכם. בתור הורים שניכם רוצים שהילדים יגדלו בצורה הטובה ביותר, גם אם יש ביניכם מחלוקות לגבי דברים מסוימים. האהבה לילד והאחריות שאתם חשים כלפיו משותפת לשניכם. אז קחו את הנושא המשותף הזה ומנפו אותו לזמן איכות, לבילוי משותף שלכם וחוויה שתחוו יחד רק אתם ללא הילדים. הדבר ללא ספק יתרום לקשר  ביניכם ובכך גם למשפחה כולה.

מירב ערן היא מדריכת הורים מוסמכת אשר מציעה הרצאות להורים, הדרכות וסדנאות. כולן מבוססות על הניסיון והידע הרב שצברה גם בתור גננת, מנהלת גן ומנחת צוותי חינוך בגנים. מוזמנים ליצור קשר.

רוצים לקבל עצות מועילות נוספות?

לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי

מירב ערן הורות בפריחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

🌸להצטרפות לקבוצת וואטסאפ שקטה עצות להורות בפריחה עם מירב

ליחצו על הקישור⬇️

https://chat.whatsapp.com/DP8LeKMcbklB0eHxmkwBFM

בואו לעשות טוב יותר למען ביתכם.