יועצת גמילה מחיתולים

על ידי אפר 9, 2024מאמריםאפס תגובות

יועצת גמילה מחיתולים<br />

אחד הנושאים המעסיקים הורים לפעוטות הוא עניין הגמילה מחיתולים: מתי נכון לגשת לעניין, איך יודעים שהילד בשל לכך, ובכלל איך עושים את זה. לרוב אין שיטה אחת נכונה ונוסחה אחת. חשוב להתאים את הזמן וגם את שיטת הגמילה לילד, לאופי שלו ולדרך בה הוא בוחר לגשת לדברים ולפעול. למרות ההיכרות העמוקה בין ההורים לילד, להורים רבים אין ביטחון ללכת עם האינסטינקטים והם חוששים שאינם נוהגים נכון. יועצת גמילה מחיתולים שיש לה ניסיון של שנים בעבודה עם ילדים בגיל הרך תוכל להנחות אתכם איך לפעול ולתת לכם כלים אפקטיביים איך לקדם את העניין בדרך עדינה.

יועצת גמילה מחיתולים: מקצוע שהתפתח בעקבות הצורך

היום הורים רבים מרגישים שסביב גידול הילדים התפתחו יותר מדי מקצועות וסוגים שונים של יעוץ. רבים מתייחסים לעניין באופן ציני, זאת עד לרגע שהם עצמם נמצאים בהתלבטות לגבי נושא מסוים ומרגישים שהם צריכים מישהו מקצועי, בעל ידע רחב בכל הקשור לגידול ילדים וניסיון רב בעבודה איתם שינחה אותם מה לעשות בעניין זה. כאשר הגמילה מחיתולים מעוררת סימני שאלה והתלבטויות, התייעצות עם יועצת גמילה מחיתולים תורמת מאוד,  קודם כל להרגעה שהכל בסדר, שהילד נורמלי ולכל דבר יש את והזמן שלו. לצד זאת היא נותנת כלים מעשיים ופשוטים גם עבור ההורים וגם עבור הילד איך לעודד את העניין אם הילד כבר מוכן לכך או להיפך, מנחה לשחרר ופשוט לחכות.

גמילה מחיתולים: נושא רגיש שדורש ניסיון וידע

את ההתפתחות הראשונית הילד עושה בעיקר בקצב שלו: הוא מוצא את הרגע הנכון ביותר עבורו להתהפך, לזחול, להתיישב, לעמוד וללכת. גמילה מחיתולים היא פעולה שלרוב ההורים לחוצים לגביה גם מהסיבה החברתית, במיוחד לקראת כניסה של הילד לגן עירייה. עם זאת, יועצת גמילה מחיתולים המנוסה בתחום תוכל להעיד שזו לא תכנית כבקשתך וחשוב קודם כל ללכת עם הילד ועם הקצב שלו. לכן, אם אתם מתלבטים לגבי הנושא הזה שהוא כבד משקל ועם השלכות על בניית הדימוי העצמי של הילד, פנו ליועצת שיש לה ניסיון רב, ידע והיכרות רבת שנים עם ילדים בגיל הרך ויכולת לזהות עפ"י היכרות עם הילד את הדרך הנכונה ביותר לנהוג איתו בנושא.

מירב ערן היא מדריכת הורים מוסמכת, מנהלת גן ומנחת צוותי חינוך לגנים אשר מייעצת להורים רבים גם בנושא חשוב זה. מוזמנים ליצור קשר.

רוצים לקבל עצות מועילות נוספות?

לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי

מירב ערן הורות בפריחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

🌸להצטרפות לקבוצת וואטסאפ שקטה עצות להורות בפריחה עם מירב

ליחצו על הקישור⬇️

https://chat.whatsapp.com/DP8LeKMcbklB0eHxmkwBFM

בואו לעשות טוב יותר למען ביתכם.