ייעוץ גמילה מחיתולים

על ידי אפר 9, 2024עצות הביתאפס תגובות

הדרכת הורים

ייעוץ גמילה מחיתולים יכול לסייע רבות להורים המתלבטים בקשר לניהול התהליך הרצוי. הלבטים קשורים בנושאים חשובים כמו מוכנות הילדים לתהליך והדרך הנכונה לעשותו. בעיה אחרת הינה, דווקא, מוכנותם הנפשית של ההורים האמורים להיות כל העת עם היד על הדופק. יש צורך, כמובן, להתחיל בגמילה בהתאמה אישית לכל ילד ולמצבו. "מירב ערן – הורות בפריחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי. 

ייעוץ גמילה מחיתולים – ממוקד וענייני

ייעוץ גמילה מחיתולים נעשה בצורה ממוקדת ופרטנית לכל הורה. כדאי לציין, כי אין מועד מותאם להתחלת התהליך וכי מדובר על נושא מורכב הקשור בעניינים פיזיולוגיים ורגשיים. עם זאת, הייעוץ יתמקד בהכנות לתהליך ובעיקר בסימנים מוקדמים מצד הילד. כך, כאשר הוא ניגש בסקרנות אל האסלה, כאשר הוא מביע סבל מהחיתול הכבד עם הצואה והשתן וסימנים אחרים. ניתן לעודדו קלות על ידי אמירות מתאימות, באמצעות קניית סיר קטן ונחמד, סיפור מתאים וגירויים אחרים. יש שוני רב כאשר מדובר על ילד ראשון במשפחה או כאשר נמצאים אחרים מעט יותר בוגרים המגיעים אל האסלה. תהליך הגמילה מורכב אף הוא וקשור באלמנטים שונים כמו מספר היציאות ביום, עצירות הנוצרת בגלל התחלת התהליך ועוד. בהמשך ולאחר השימוש בראשון בסיר יש לעקוב אחר ההתקדמות. תמיד יהיו פספוסים והרטבות וההורה אמור להתמודד עימם ברוגע וללא הבעת כעס מול הילד.

יתרונות

היתרונות המתלווים לגמילה רבים מאוד. חלקם הם פיזיים ואחרים רגשיים החשובים להתפתחות תקנית של הילד, לנוחותו ועוד. הימנעות משימוש בחיתולים מקלה מאוד לטווח קצר וארוך מבחינת העומס על ההורה כולל המעמסה הכספית.  מעבר לכך שהילד יכול לחוש עצמאות וגאווה רבה יותר בקשר ליכולותיו.  יהיה לו קל יותר להתמודד בגן ובמסגרות החברתיות האחרות.

ייעוץ ממנחה מיומנת

"מירב ערן – הורות בפריחה" מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ בנסיבות שונות, הקשבה סבלנית, סימפטיה, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימוד התחום והשתלמות בו, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. היא תשרת בשמחה נוספים.

 

 

רוצים לקבל עצות מועילות נוספות?

לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי

מירב ערן הורות בפריחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

🌸להצטרפות לקבוצת וואטסאפ שקטה עצות להורות בפריחה עם מירב

ליחצו על הקישור⬇️

https://chat.whatsapp.com/DP8LeKMcbklB0eHxmkwBFM

בואו לעשות טוב יותר למען ביתכם.