ייעוץ להורים

על ידי אפר 9, 2024מאמריםאפס תגובות

יועצת גמילה מחיתולים<br />

כל הורה אוהב את ילדיו בכל ליבו ורוצה שהמסגרת המשפחתית שבה תהיה תומכת ונעימה. עם זאת, כל הורה נתקל באתגרים, בין אם לגבי ילד מסוים, לקשר בין ילד אחד לאחר, בין הילדים להורים ולעיתים יכול להיווצר גם מתח בין הורים על רקע גידול הילדים, חינוך, מערכות יחסים במשפחה או כאשר הורה אחד לוקח חלק קטן יותר בגידול הילדים. פעמים רבות ההורים מעדיפים להתמודד עם הדברים בעזרת הכלים שיש להם מתוך ניסיון אישי, חוויות שעברו ועוד. ייעוץ להורים שהוא מקצועי וניתן ע"י מדריכת הורים שעובדת שנים עם ילדים ומשפחות יכול לתת כלים נוספים, נקודת מבט אחרת להסתכלות על הדברים ודרכים למניעת מצבים או התמודדות טובה יותר איתם.

ייעוץ להורים לפני פירוק המשפחה

נכון, הלכנו לסיטואציה קיצונית. עם זאת, אי אפשר להתעלם מכך שגירושין הוא תהליך שעוברות משפחות רבות. כל זוג שלישי בישראל בוחר בסופו של  דבר להתגרש וזהו כבר אחוז משמעותי. בשל העלייה בשכיחות הגירושין ישנה היום יותר מודעות להשפעה של גירושין על המשפחה בכלל והילדים בפרט ולכך שהדרך בה עוברים את התהליך היא קריטית. לכן, מומלץ לעבור ייעוץ להורים על רקע ההחלטה להתגרש. בייעוץ זה תקבלו כלים איך לגשת לילדים עם העניין, כיצד לספר ולשתף, איך לתת להם תחושת יציבות גם בתוך חוסר היציבות שהתהליך יוצר ואיך להתמודד עם העניין בצורה הטובה ביותר מתוך הבנה שגם כשיסתיים נשאר קשר בין ההורים לגבי גידול הילדים.

להתייעץ לגבי הדבר החשוב לכם ביותר- רק עם מומחה בתחום

ייעוץ להורים, בכל נושא שהוא, החל ממריבות בין אחים דרך גמילה מחיתולים ועד שינה, צריך להיות עם גורם מקצועי העוסק שנים בתחום. ייעוץ להורים יכול להיות אישי הכולל מספר פגישות בהן נבנות מטרות ועוסקים בכל התמודדות או שאלה שצצות. ניתן גם לבחור בהדרכת הורים קבוצתית בה מקבלים גם מהקבוצה תמיכה ושומעים אילו אתגרים ניצבים בפני משפחות אחרות כיצד מתמודדים איתם. ניתן לבחור בייעוץ פנים מול פנים או באונליין, הכל בהתאם להעדפה ולמה שנוח לכם.

מירב  ערן היא מדריכת הורים מוסמכת, מציעה ייעוץ להורים במגוון רב של נושאים וטווח גילאים רחב של הילדים. הייעוץ ניתן באופן אישי או כהדרכה קבוצתית לבחירתכם. מוזמנים ליצור קשר.

רוצים לקבל עצות מועילות נוספות?

לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי

מירב ערן הורות בפריחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

🌸להצטרפות לקבוצת וואטסאפ שקטה עצות להורות בפריחה עם מירב

ליחצו על הקישור⬇️

https://chat.whatsapp.com/DP8LeKMcbklB0eHxmkwBFM

בואו לעשות טוב יותר למען ביתכם.