מהי הדרכת הורים?

על ידי אפר 9, 2024עצות הביתאפס תגובות

הדרכת הורים

הדרכת הורים חשובה מאוד ותורמת רבות להם ולילדיהם. היא מלמדת אותם להתנהל בסיטואציות שונות הצפות במערכות היחסים מול הילדים, אבל לא רק. היא מייעצת רבות בנושאים הקשורים בעולמם של הילדים ובחינוכם. המטרה היא אורח חיים שמח ובריא בבית עם יציבות, הכלה וכדומה.  "מירב ערן – הורות בפריחה" עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב. 

הדרכת הורים – במסגרות אישיות, קבוצתיות ונוספות

הדרכת הורים יכולה להיעשות במסגרת אישית, בקבוצות הנחיה, באמצעות סדנאות והרצאות וכדומה. כל מסגרת תורמת אחרת. הדרכה אישית נחשבת למרוכזת מאוד ועשויה להוביל לתוצאות נהדרות. הדרכה בקבוצות חושפת את ההורים למגוון בעיות ונושאים הצפים ועולים אצל אחרים, מאפשרת קיום שיחות ודיונים, מאפשרת פתיחות אישית ואף משחררת. סדנאות נועדו להעברת תכנים מרוכזים בצורה מעולה. ניתן לשלב בין כל המסגרות כדי למצות את פוטנציאל הלמידה. הנושאים העולים מגוונים. הם נחלקים ללימוד אישי של ההורים לגבי התנהלות מול ילדיהם, הכרת מצבים שונים בחיי ילדים – בחברה, בבית הספר, בחוגים וכדומה. בנוסף, לימוד שיטות להדרכת ילדים בכל סיטואציה, הנחיות לחיזוק הדימוי והביטחון העצמי שלהם,  הכרת מצבי מתח קיימים והתמודדות עמהם ועוד. ההדרכה להבנת מצבים אצל ילדיהם ומציאת תגובות מכילות ונכונות חשובה מאוד. כך הם יעניקו להם, בין היתר, יסודות בריאים וחיוניים להמשך חייהם.

מטרות חשובות

המטרות רבות וכולן ברות הישג. הרצון והצורך הוא ליצירת בסיס נעים וטוב לחיי משפחה מהנים, חיזוק תחושת השייכות של הצאצאים, חיזוק הקשר בין כל בני המשפחה ועוד. ההדרכה אינה מוגבלת רק להורים אלא מופנית גם לצוותי חינוך, סבים וסבתות. כך, מתוך ראיה כוללת של כל האנשים והגורמים הקשורים בילדים והמשפיעים על חייהם.

שירות ממנחה בעלת שם

"מירב ערן – הורות בפריחה" מתמחה בתחום ומומלץ לקבל ממנה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ לסיטואציות שונות, הקשבה סבלנית וסימפטית, ליווי ככל הנדרש, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימוד התחום והשתלמות בו, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. היא תשמח להעמיד את יכולותיה המוכחות וכישוריה לטובת נוספים.

 

 

 

 

 

 

 

רוצים לקבל עצות מועילות נוספות?

לקבלת ייעוץ וליווי מקצועי

מירב ערן הורות בפריחה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

🌸להצטרפות לקבוצת וואטסאפ שקטה עצות להורות בפריחה עם מירב

ליחצו על הקישור⬇️

https://chat.whatsapp.com/DP8LeKMcbklB0eHxmkwBFM

בואו לעשות טוב יותר למען ביתכם.